טיולי קרוואנים בצ'כיה
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

איך כדאי לטייל בהולנד

אין ספק כי הספורט הלאומי של אזרחי ישראל הוא לטייל בחו"ל. אנחנו מאוד אוהבים את המדינה שלנו, אך כפי שאנו אוהבים אותה כל כך אנו אוהבים גם לטייל מעת לעת בחו"ל. בשנים האחרונות אפשר לראות כי יש יעדים אקזוטיים חדשים על מפת התיירות של התייר הישראלי, כמו למשל יפן או קמבודיה או אפילו הפיליפנים. אין ספק כי אלו יעדים מעניינים ואפשר לראות כי הרבה מאוד ישראלים בוחרים לטוס לשם. אך באותה נשימה אנו חייבים לציין כי אם אנו בוחרים לטייל בחו"ל אזי עדיף לנו בהרבה לטייל ביעדים יותר קרובים, יותר זולים, יותר מעניינים ויותר מיוחדים כמו למשל הולנד. עליכם להבין כי הולנד היא מדינה מאוד יפה, מאוד נעימה לתייר הישראלי ועם קולינריה משובחת לצד אתרים שלא כדאי לפספס ועם שירותי תיירות מאוד גבוהים ולכן היא כה פופולרית.

השכרת קרוואנים בהולנד – מדוע זה רעיון טוב כל כך?

עוד נקודה שאתם חייבים לקחת בחשבון היא שיש משמעות לשאלה איך אתם מבקרים בהולנד. עליכם לתת את הדעת על כך כי יותר ויותר ישראלים מבינים כי הדרך הטובה ביותר לבקר בהולנד היא באמצעות השכרת קרוואנים בהולנד. כאן המקום לומר כי לאחרונה הולנד סבלה ממתקפת סייבר שעשו הגרמנים, אך זה לא צריך למנוע ממכם לטייל בה ועליכם להבין כי אפשר לבקר במדינה הזאת בהנאה עצומה עם קרוואן. שירותי הקרוואנים בהולנד הם ברמה מאוד גבוהה ולא רק זאת אלא שאזרחי המדינה גם אוהבים מאוד לארח ועל כן אתם יכולים לבקר שוב ושוב בהולנד ועדיין לא יימאס לכם לעולם ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת.

מדוע פעמים רבות השכרת קרוואנים היא הדרך הזולה ביותר לטייל?

עוד נקודה שאתם חייבים לקחת בחשבון היא שפעמים רבות השכרת קרוואנים היא הדרך הזולה ביותר לטייל וזאת עקב העובדה כי אנו חוסכים פעמיים. קודם כל אנו לא צריכים להוציא כסף על רכב ושנית כל אנו חוסכים את עלות הלינה וזאת עקב העובדה כי אנו לא צריכים להוציא כסף על בתי מלון.

קראו על: טיולי קרוואנים בצ'כיה

Share this post