שיש מסוג אוניקס
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

הכל על שיש מסוג אוניקס

האוניקס אשר משמש ליצור תכשיטים וחפצי אומנות הוא ממשפחת הקוורץ והוא מאפשר לשלבו בחדרי אמבט ליצירת חללים שקופים בחלקם ומוארים ולשחק עם סגנונו עיצוב שונים וייחודיים.

האוניקס הוא גם שקוף וגם אטום ולכן האור חודר דרכו ומספק מראה ייחודי לחלל האמבט. במקרה של האוניקס כל אבן היא שונה מאחרת ולכן זה לא מתאים לאלו המחפשים להקנות לחלל האמבט מראה אחיד.

מגוון של אפשרויות עיצוב

שיש האוניקס מגיע במבחר גדול מאוד של צבעים ולכן הוא מתאים למגוון של עיצובים. הצבעים המאפיינים את שיש האוניקס הם כחול, ורוד, שמנת,אפור וגוונים נוספים. האוניקס יתאים גם לחדרי אמבט עם מראה כפרי וגם לחדרי אמבט עם מראה אלגנט ויוקרתי.

אריחי האוניקס כאמור שונים אחד מהשני ותוכלו לבחור אריחי אוניקס שהם בעלי צבע משתנה בתוך האריח עצמו. כך למשל ישנם אריחי אוניקס שכל אריח משלב גם צבע צהוב, כתום וחום, ויש אריחים שבכל אריח יש גם צבע לבן, גם חום וגם בז'.

מגוון שימושים

האוניקס שימושי לא רק לחדרי אמבט אלא גם לחדרי מטבח. ניתן לחפות באמצעותו חללים בקירות ולשלב גופי תאורה.

המחיר

מחירו של שיש האוניקס בממוצע למטר רץ הוא כמה אלפי שקלים, ויכול להגיע ל4,000 ₪. ראו לדוגמה כמה עולה שיש באתר ניר צבי?!

שיש האוניקס ואנרגטיות

האוניקס היא אבן עתיקה אשר משמשת בתחום הטיפולי להרגעה ולהזרמת חיים ואנרגיה. האוניקס השחורה למשל יש המאמינים שהיא אידיאלית להקלה במצבים של לחץ ופחדים. אלו המאמינים בסגולותיה של אבן האוניקס מבקשים לשלבה בחדרי אמבטיה על מנת לשלב בחוויית הניקיון והטהרה של הגוף את סגולות האבן.

אם אתם מחפשים לשלב בחדר האמבט שלכם מראה שונה ויצירתי, ושאינו אטום כולו– אריחי האוניקס אידיאליים עבורכם.

Share this post