מלון באילת
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

מלון באילת מזמינים אונליין וחוסכים כסף

על החופשה הבאה שלכם אתם לא תשלמו כמו ששילמתם בעבר, זאת באמצעות כמה צעדים פשוטים. מלונות באילת מאז ומתמיד היו נחשבים למלונות יוקרה, מלונות אשר העלות שלהן יכולה להשתוות לעלות של חופשה בחו"ל. לא כל משפחה או זוג יכולים להרשות לעצמם להוציא סכומים כל כך קבועים, בשביל זה אנחנו פה.

מלונות באילת – מזמן לא מה שחשבתם

לאחר משבר הקורונה הראשונים שפתחו את שעריהן היו מלונות באילת ובים המלח, המלונות עברו כמעט שנה ללא אירוח. מנכ"לי בתי המלון האלו לקחו את הזמן בו לא היו אורחים בכדי לשפר את המלון על כל גווניו, הן מבחינה עיצובית והן מבחינה קולינרית וניהולית. עד לא מזמן לא היה מאושר לבתי המלון להחזיק את המלון בתפוסה מלאה אלא עד 70% מסך התפוסה המלאה. בשבועות האחרונים קיבלו המלונות אישור לתפעל את בתי המלון כפי שהיו נוהגים בעבר, רק שעכשיו המלונות הרבה יותר משודרגים, נעימים, אסתטיים וכלל האטרקציות בעיר עברו חידוש.

מלונות באילת מזמינים אונליין

הזמנת מלונות אונליין מראה לנו את הפער הגדול במחיר בין הזמנה דרך בית המלון עצמו ובין הזמנה אונליין דרך אתר להשוואת מחירים או דרך אתר הבית של המלון. הסיבה לכך מתחלקת לשניים, הסיבה הראשונה היא שכאשר אתם נמצאים באתר אתם יכולים לראות את הבדלי המחירים בין התאריכים השונים, כמו כן כמה יעלה לכם הזמנה של חדר בבית מלון כמה חודשים מראש. כאשר כל האפשרויות מוצגות בפניכם הרבה יותר קל להגיע להחלטה משתלמת.

כאשר אנו פונים לאתר להשוואת מחירים אנו יכולים לראות את התחרות הרבה שיש באזור, גם בתי המלון מודעים לכך ולכן המלונות מציעים דילים שונים, מחירים נמוכים ועוד מגוון רחב של הטבות. לכן מומלץ תמיד להזמין דרך אתר להשוואת מחירים. כמו כן, שימו לב להבדל הדק בין הזמנה של מלון לסופ"ש ובין הזמנה של מלון באמצע השבוע, אם התאריך אינו רלוונטי לכם תוכלו לחסוך מאות שקלים.

שימו לב, כאשר אתם מזמינים אונליין אתם למעשה מדלגים על שלב התיווך ועושים זאת בעצמכם. התיווך עצמו הוא עוד חלק שעולה כסף ללקוח. מלבד לכך, הנגישות שיש באתרים להשוואת מחירים ובאתרי המלונות מקנים לכם את האפשרות להזמין מתי שאתם רוצים ולאיזה תאריך שאתם רוצים.

חיסכון לא בא על חשבון איכות

שימו לב, כאשר אתם נמצאים באתרים ניטרליים אתם רואים את מכלול המלונות הנמצאים בעיר, אך אסור לכם להתפשר על איכות המלון בגלל המחיר. מלבד לכך, שימו לב מה כלול במחיר, לעיתים המחיר נמוך בשל מה שהוא כולל (לא הרבה). בסופו של דבר אתם מגיעים לחופשה בכדי להנות ולא לחשוב על כל הוצאה שיש לכם בדרך.

Share this post