איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

כמה עולה גלישה בחו"ל – השוואת מחירים

עומדים לצאת לחו"ל? טיול או חופשה? פרויקט או ביקור? יש לכם הרבה מאוד מה לארגן מראש כדי להגיע מוכנים. יש להצטייד בציוד מתאים ולהסדיר פרוצדורות טכניות, וכמובן – להתארגן עם חבילת גלישה בחו"ל. כי כשאתם מגיעים למדינה זרה אתם צריכים להיות מוכנים עם חבילת גלישה שתוכלו להתמודד איתה בעצמכם. בלי לרוץ ולחפש נותני שירות זרים שתצטרכו את העזרה שלהם בלי שתהיה לכם יכולת בסיסית לתקשר בקלות. רכישת חבילת הגלישה תתבצע עוד בארץ, כך שתגיעו לחו"ל מוכנים.

השוו חבילות סלולר בחו"ל>>>

להשוות מחירים בין הספקים

יש מספר חברות שמציעות חבילות גלישה בחו"ל. החברות המובילות הן פלאפון, סלקום, גולן, פרטנר ו 012. כמובן שלכל חברה יש הצעות אחרות וגם מחירים שונים. מה שנכון לעשות זה לברר מראש את הפרטים ואת החבילות על כל הכרוך בכך, ולזהות מהי העסקה הכדאית ביותר עבורכם. מצד אחד אתם רוצים כמובן לבחור חבילה שמחירה משתלם ביחס לחבילות אחרות. לכן אתם מבררים מחירים ובודקים מה כוללת כל חבילה.

חשוב לשים לב שיש חבילות דומות יחסית, לעומת זאת יש חבילות ששונות זו מזו מבחינת מספר הדקות, משך הימים וכדומה. מסיבה זו צריך לעיין היטב בפרטי התוכנית ולהתאים אותה לצרכים שלכם. אף פעם לא כדאי לרכוש תוכנית זולה ולא מתאימה שתגרום לכם לחרוג ממנה ולשלם על כך ביוקר, או לרכוש חבילה מסוימת שלא תאפשר לכם לגלוש בצורה רציפה במדינת היעד שלכם. בכל המקרים כדאי להתייעץ עם הסוכנים שמשווקים את החבילות הללו. זאת כדי לדעת בוודאות מהי החבילה הנכונה והכדאית לכם. זו שגם מחיר גלישה בחו"ל יהיה שווה וכדאי, והיא עצמה תהיה יעילה ושימושית ותענה על כל הצרכים שלכם.

Share this post