איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

נופש באילת הכל כלול

אילת היא כנראה לא סתם העיר התאומה של לוס אנג'לס, והיא אולי באמת המקום היחיד שמכניס קצת אווירת חו"ל אל תוך המדינה הקטנה שלנו, עוד מבלי שיצאנו מהארץ. אילת נמצאת על ים סוף והיא נהנית מהיותה עיר עם פטור ממע"מ, אבל יש בה עוד הרבה יותר יתרונות וחוויות אשר שמורות רק לה, והופכות אותה לכל כך מיוחדת עבור המקומיים וכמובן גם בשביל התיירים מהעולם.

אטרקציות

אחד הדברים הכי בולטים שמייחדים את אילת, היא כמות האטרקציות והפעילויות האינסופיות לכל אדם שמגיע אליה. לא משנה אם מדובר במשפחה עם ילדים, או זוג שבא לבלות מקצת שקט וחוויות של פאבים וברים מגוונים – כולם ימצאו מה לעשות ויעזבו עם טעם של עוד ומקומות שנותרו לראות.

זו רק ההתחלה

אנחנו לא יודעים אם זה בגלל שזה האופי של העיר הזו, או דווקא האופי של הישראלים שלא עוצרים לרגע, אבל מה שבטוח זה שאילת אף פעם לא מפסיקה להתפתח. מעבר לטיילת והאטרקציות של אילת שמלוות את שמה של אילת כבר כמה עשורים טובים, הגיע לו גם עוד טוויסט קטן לחוויית האירוח במלונות האיכותיים של אילת.

בשנים האחרונות, התחילה סצנת נופש באילת הכל כלול. אחרי שהישראלים עזבו את תורכיה, הם החלו לנהור אל איי יוון השונים, שם האירוח הוא בהחלט מקסים וכיפי ביותר, אבל האיכות של חבילות הכל כלול לא משתווה ברמתו לאירוח התורכי.

הישראלים לא נשארו שלובי ידיים, והחלו לפתח חבילות נופש באילת הכל כלול שלא רק עומדות בסטנדרטים שהעמידו התורכים, אלא גם עוברות אותם בכמה רמות במגוון ובאיכות. בתחילה היה ניתן למצוא רק מלון או שניים שמציעים חבילות שכאלו, אבל היום ישנם יותר ויותר מלונות שמציעים חבילת הכל כלול, וככל שהתחרות עולה, כך גם הרמה.

כיום, התוכניות של הכל כלול באילת רצות כבר זמן מה, שם מקבלים חדרים איכותיים, אוכל מגוון בשפע, שתייה קרה, חמה ואלכוהולית חופשי, ארטיקים, נשנושים ועוד המון הפתעות ללא כל תוספת תשלום. כעת גם אתם יכולים להגיע לאילת להתרעננות קצרה ומפנקת, להיטען באנרגיות ולחזור חזרה הביתה שמחים ומאושרים עם זיכרון מתוק נוסף אחד.

Share this post