איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

מלונות באילת 3 כוכבים

החלטתם לנפוש באילת בחג או בחופשת הקיץ והזדעזעתם מן המחירים שדורשים עבור מספר לילות בודד? ובכן כאשר יש ביקוש מחיר ההיצע עולה ועולה. אם אתם זוג צעיר קרוב לוודאי שמלונות באילת 4 כוכבים או יותר יתאימו בהחלט אך אם מדובר במשפחה לא קטנה שמעוניינת בחופשה של לפחות ארבעה ימים, מחירי החדרים יכולים להרקיע שחקים. הפתרון נמצא במלונות באילת 3 כוכבים. הכיצד?

ראשית כל, מחירים יורדים בצורה משמעותית, אמנם גם רמת השירות אך המלונות עדיין מספקים מכל טוב עבור המשפחה הנופשת. בריכות שחייה גדולות, אוכל טוב, חדרים נקיים, אבזור מצוין לחדרים כולל טלוויזיה עם כבלים, מייבשי שיער, מיזוג, חדרים עם מרפסות, חדרים עם מטבחונים, חדרים המקושרים עם דלת פנימית ועוד. כמו כן, המלונות לרוב יספקו גם שירותים כמו ג'קוזי, סאונה, מסעדות בתוך המלון, מועדון לילה ועוד. בקיצור כל שיכולת לבקש ועוד קצת תמורת מחיר משתלם הרבה יותר ושפוי.

מלונות באילת 3 כוכבים כוללים את:

מלון אמריקנה, אקוומרין, ארקדיה ספא, בלו, דליה, הוליטל מרקש, עדי, פירסט קלאב, ריו ועוד.

להזמנת בית מלון 3 כוכבים באילת, ליחצו כאן!

Share this post