קרוז ליפן
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

למה לפעמים עדיף הפלגת נופש על חופשה בבית מלון

כולם צריכים מידי פעם בפעם לצאת אל נופש, ועם המחירים הנמוכים של טיסות הכמות של האנשים אשר יוצאת מישראל אל עבר נופים אחרים רק הולכת ועולה במספרה עם השנים. אבל, מה שכולם פוגשים בסופו של דבר הוא בית מלון מרכזי שבו העלות עבור לילה היא מאוד גבוהה, עם חדר נאה ובית מלון שבו עדיין יש רק שירותים די בסיסיים. אחרי שמרגישי כי הנופש הוא כבר כזה אשר חוזר על עצמו, זה הזמן לחפש אחר חוויות מסוג אחר בנופש, וכאן המעבר אל קרוז הוא לגמרי טבעי עם שורה ארוכה של יתרונות לנופש שמחפש אחר ריגושים חדשים.


מגוונים את סוג הנופש
כמה פעמים כבר אפשר לצאת אל עבר נופים שבהם תמיד יש את אותה טיסה ובית מלון שצריך להיות מרכזי ובו יש רק שירותים עיקריים תחת הכותרת של שלושה כוכבים? כאשר יוצאים אל קרוז ליפן נכנסים אל חוויה מסוג אחר לחלוטין, שם יש בית מלון מפואר שצף על פני המים ובו יש מלאי שלם של מקומות שבהם ניתן לטייל במסגרת של השייט, עם הרבה מאוד סוגים של פעילויות שהמקום מציע ברמה הכי גבוהה שמחזירה כל שקל שאותו מוציאים בחווייה שלנצח נושאים. הפלגה בספינות פאר ענקיות היא כבר סטנדרט עולמי אשר מציע כל מיני סוגים של טיולים בכל רחבי העולם, למספר שונה של ימים לפי העניין והסכום שאותו מעוניינים להוציא.

מגיעים לחופי כמה מדינות

למה להסתפק בטיסות ארוכות אל עבר מדינה אחת כאשר יכולים בקרוז אחד שעליו נמצאים בצורה הכי נוחה שאפשר ולעגון בכל עצירה בחופה המקסים של עוד מדינה ברשימה של כמה מדינות שאליהן בקרוזים מגיעים? כל קרוז בדרך כלל כולל כמה עצירות מתוכננות בכמה חופים של כמה מדינות במסלול רציף, ודבר זה מאפשר במסגרת של טיול אחד ליהנות מכמה נופים שונים של כמה מדינות. בכל מקום שבו עוצרים יש זמן של טיול שמתאים לסיור בכמה אטרקציות עיקריות שלכל עיר כזו יש להציע עבור המטיילים שמגיעים בכל פעם אל חוויה חדשה ותרבות אחרת.

למידע נוסף בנושא תוכלו להיכנס לאתר הפלגות נופש בשביל הזהב

Share this post