מחיר דרכון אירופאי
איציק דוידוב

איציק דוידוב

איציק דוידוב הוא מדריך טיולים בהכשרתו שחי ונושם את עולם התיירות כבר מגיל קטן. איציק נכנס לתחומי התיירות לאחר שירותו הצבאי באחת מהמלונות בעיר אילת, ומאז ועד היום הוא מתגורר בעיר הנופש המיוחדת הזו. איציק הוא בלוגר מומחה בתחום התיירות בכלל והתיירות באילת בפרט.

כיצד יודעים מהי עלות דרכון אירופאי?

לא מעט ישראלים כיום בוחרים להוציא דרכון אירופאי בשל השינויים הגדולים בחוק אשר מאפשרים לתת אזרחות אירופאית גם לצאצאים של מגורשי ספרד. עד לפני מספר שנים בודדות החוק לא אפשר להעניק אזרחות לצאצאים של מגורשי ספרד ולכן רבים חלמו על אזרחות אירופית אך הבינו שהדבר אינו אפשרי. אבל בשנים האחרונות בעקבות השינויים בחוק האירופי ניתן להעניק אזרחות גם צאצאים של מגורשי ספרד ולכן ישראלים רבים בוחרים להתחיל תהליך של קבלת דרכון אירופאי.

הכירו את התהליך טרם התחלתו

קבלת דרכון אירופאי יאפשר לכם ליהנות ממגוון גדול של יתרונות משמעותיים כמו לימודים במוסדות אקדמיים במחירים זולים משמעותית מהמחירים בארץ, טיסות למדינות רבות בכל רחבי אירופה ללא כל צורך בויזה כלל, אפשרויות רבות של מגורים באזור והתעסקות עם קנייה ומכירה של מבנים. לכן יש כיום לא מעט ישראלים אשר מתחילים תהליך ארוך ומייגע במטרה לקבל דרכון אירופאי.

זמן מוערך לקבלת דרכון: כשנה

במידה ואתם לא מכירים את כלל השלבים חשוב שתכירו ותדעו מה מצפה לכם לפני שאתם מתחילים את התהליך הארוך במטרה להצליח להתמודד עם כלל השלבים ללא התייחסות באמצע הדרך. ההליך של קבלת דרכון אירופאי ארוך ומייגע במיוחד ויכול לעלות לכם לא מעט כסף. אנשים רבים אשר מעוניינים להוציא דרכון אירופאי נאלצים לטוס לספרד או לכל מקום אחר במטרה לייצג את עצמו בפני הרשויות בעזרת עורך דין מומחה בתחום.

העלויות משתנות ונעות בין כמה אלפי שקלים עד כ- 20 אלף שקלים

העלויות של הוצאת דרכון אירופאי משתנה ממקום למקום אך באופן כללי ניתן לומר כי ההוצאות שלכם כוללות את שירותיו של עורך דין, לעיתים טיסות אל עבר היעד, הליך בירוקרטי ארוך של שנה בממוצע ועוד. מחיר דרכון אירופאי אותו תיאלצו לשלם על הוצאה את הדרכון האירופי שלכם ינוע בין כמה אלפי שקלים בודדים עד כ- 20 אלף שקלים לכל היותר. לכן, מומלץ מאוד להתחיל את התהליך הארוך והמייגע רק כאשר אתם בטוחים בזכאות שלכם זה יודעים כי הצליחו להוכיח בקלות כי אתם אכן צאצאים של מגורשי ספרד שגרו באזור בעבר.

Share this post